Ana sayfaİlginizi Çekebilir

2019 Davetiye Modelleri

davetiye

 

Her yıl olduğu gibi bu yılda davetiye modellerinde büyük bir değişim söz konusu olacak. Bilindiği gibi geçtiğimiz senelerde son derece gösterişli ve havalı davetiyeler, gelin ve damatların gözdesi haline gelmişti. Ancak 2019 yılında bu durumun tam tersi olacak! Çünkü artık son derece sade ve basit tasarımlarla dizayn edilmiş, organizasyonların en önemli temsilcisi niteliğindeki modeller trend olacak. Aynı zamanda bu yıl davetiye modellerinde söz konusu değişikliklerden biri de gelin ve damadın isimlerinin tamamı ve soy isimlerinin de baş harfini gösteren monogramlar kullanılacak! Monogramlar davetiyeleri hareketlendiren en önemli unsurlar olarak karşınıza çıkarken, davetiye mühürlerinin de oldukça trend olduğunu göreceksiniz. Bu tarz tasarımların yanı sıra ise koyu renkli ve minimal ürünler de trend haline gelecek.

2018 yılında üretilmiş davetiye modellerinde çelenk şeklindeki kesimler moda olmuştu. 2019 yılında da yine bu tarz kesimlerin çok sevileceği ve sık sık tercih edileceği düşünülüyor. Bu kesimin yanı sıra ise zarfların astar kısımlarında altın renklerin veya diğer metalik renk tonlarının kullanılarak, geometrik bir şekiller oluşturulacağını görmeniz de kaçınılmaz olacaktır. En son moda düğün davetiyelerini bulmak için, internet üzerinden ya da kendi şehrinizde bulunan firmalarla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Böylece tercih edeceğiniz ürünün maliyeti hakkında da ön bilgi edinmiş olursunuz.  Eğer düğün konseptiniz çok daha sade ve resmi olacaksa böyle durumlarda minimal kesimli davetiye modellerini tercih etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Renk olarak da gümüş ve altın renklerinin kullanılması çok daha doğrudur.

Düğün davetiyeleri kadar, davetiyenizi koyacağınız zarfın da basit olmamasına dikkat etmelisiniz. Çünkü bu tarz özel organizasyonlara katılacak ziyaretçiler en ufak detaylara dahi dikkat ederek yorum yapmaktadırlar. Olumlu yorum almak için konsepti göz ardı etmeksizin tercih yapılmasında fayda olacaktır.  2019 yılı davetiye modellerini incelemek için bu anlamda hizmet veren web sitelerini inceleyerek, fiyat bilgisi de alarak, hazırlıklara başlayabilirsiniz. Özel tasarım davetiye modellerinin tercih edileceği durumlarda da kişilerin kendi kafalarında bir model oluşturarak, tam olarak nasıl bir model istediğini açıkça dile getirmekten çekinmemelidir.

Comment here