Ana sayfaModa

2019 Plaj Modasına Ayak Uydurun…

plaj

Günümüz şartlarında her sezon farklı kıyafetler Trend olmakta ve isteyen herkes kendi zevkine uygun bir kombin yapabilmektedir.  Kombinleri oluşturabilmek için işinize yarayabilecek tüm kıyafetlerinizi saklamanızı öneririz. Çok sayıda kıyafet ile bu sayede değişik kombinler yapabilirsiniz.

Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde daha çok sıcak tutacak kıyafetler tercih edilirken özellikle genç nesil şimdiden yaz aylarının planlarını yapmakta. Yaz aylarında yapılabilecek en önemli etkinliklerden bir tanesi de tatildir. Sizin de kafanızda bir tatil planı varsa bu plana şimdiden düşünmenizi öneririz. Yaz aylarını beklemeden yapacağınız rezervasyonlar ile bütçenizi çok zorlamaya bilirsiniz. Çünkü bu dönemde gerek otel fiyatları gerekse tatil beldeleri ileri dönem rezervasyonlar için oldukça caziptir.

Plaj Modası

Özellikle yaz aylarında havaların ısınması ile birlikte giyilecek kıyafetler ayrı bir önem kazanmaktadır. Gerek günlük hayat gerekse özel davetlerde Seçiminizi doğru yapmak durumundasınız.  Tatile gidildiğinde en çok uğranılan yerlerden birisi de plajlardır. Her zaman şık olmak ve şıklığınızla göz kamaştırmak istiyorsanız  plajlarda da o göstermekten çekinmeyin.

Çiçekli Bikiniler Yine Ön Planda

Her sezonun vazgeçilmezi arasında bulunan çiçek desenleri bu yaz aylarında vazgeçilmezleri arasına girecek gibi görünüyor. hareketli,  göz kamaştırıcı ve sıcak bir desen olması nedeniyle çiçek motifleri birçok kadın tarafından sevilmektedir. 2018 de olduğu gibi 2019 yılında da çiçekli bikiniler yine plajları süsleyecek.

Yazın Vazgeçilmezleri Neon Renkler

Yaz aylarında özellikle tatil beldelerinde havaların sıcak olması ile birlikte neon renkler ile çarpıcı bir görünüm yakalayabilirsiniz.  günümüzde neon renkler bikini ve mayolar da daha çok kullanılmaktadır. Bu renkleri pek çok bayan havalı olmak için kullanmaktadır.

Plajların Olmazsa Olmazları Aksesuarlar…

Birbirinden güzel ve rengarenk mayolar pek çok çeşit aksesuar ile süslendiğinde daha şık bir görünüm elde etmek hayal değildir.  Aksesuar olarak plajlarda giyilen hasır şapkalar her dönem olduğu gibi bu döneminde trendleri arasındadır. Ayrıca bikini ve mayoların  güzelliklerini bütünleyen para yollar ile harika bir kombin yakalanabilmektedir. Tüm bu aksesuar çeşitleri ile değişik kombinler yapabilir ve böylece şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Comment here