Ana sayfaModa

Harika Beyaz Gömlek Kombini Nasıl Yapılır?

beyaz gömlek modası

 

Bir kombin oluşturmak bazen bizler için zor olabilmektedir. Gardıroplarınızın başına geçerek içerisinden giymek için kıyafet seçmek zorunda kalabilirsiniz. Bazen böyle durumlarda giyecek bir şey bulamama gibi bir sıkıntı baş gösterebilir. Böyle durumlarda çoğu zaman imdadımıza gardırop içerisinde duran ve kıyafet dünyasının baş kahramanlarından olan beyaz gömlekler yetişir. Bu beyaz gömlekler ile çeşitli stiller oluşturabilirsiniz. Çeşitli ortamlara uyum sağlayacak bu gömleklerle romantik rahat salaş bir tarz oluşturmak tamamı ile sizlerin ellerinde. Makalemizde en güzel beyaz kombin nasıl yapılır? Bu konunun üzerinde durmaya çalışacağız.

Beyaz gömlek ile siyah pantolon uyumu

 

Beyaz gömlek ve siyah pantolon birlikte giyildiğinde duruşunuza harika bir profesyonellik katar. Özellikle bu kıyafeti ofiste iş toplantılarında önemli kokteyllerde ya da nikah törenlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca smart casual üzerinde güzel bir joker kombini olduğunu söyleyebiliriz.

Beyaz gömlek ile midi etek uyumu

 

Cool kızlar lakaplı bayanların tercih ettiği bu kombin şık görünmek için gayet uygundur. Kombin siyah yüksek stilettolar ile tamamlanırsa bayanlara çok daha değişik bir hava katmaktadır.

 Beyaz gömlek ile kolsuz elbise kombini nasıl görünür?

 

Kolsuz elbiselerin içerisine giyilecek beyaz gömlekler ile okullu kız tamire verilen college tarzı yakalanmış olacaktır.

Beyaz gömlek üzerine Kemer kombini nasıl görünür?

Hemen herkes diz hizasına kadar uzanan ve klasik görülen beyaz gömlek elbiselerini yükselen trendine duymuştur. Bu tarz bir elbise ile birlikte belde şık bir kemer takıldığında kendinizi harika bir kombine içerisinde bulabilirsiniz.

Beyaz gömlek üzerine skinny ve Jean uyumu

 

Bu tarz genellikle asi bir sokak stili oluşturmak amacıyla yapılır. Beyaz gömlekler ile skinny jean buluşması sonucu bu tarz kolaylıkla yakalanır.

beyaz gömlek ile İspanyol paça pantolon uyumu nasıl olur?

 

Maskulen bir havaya girmek istiyorsanız beyaz gömlek ile İspanyol paça bir pantolonun uyumunu üzerinizde denemenizi öneririz.

Beyaz gömlek ile deri ceket uyumu

 

Bu stil de sokak tarzını seven kişiler için oldukça idealdir. Sert bir yapıya bürünen bu ikili ile çaba göstermeden şıklığın içerisinde kendinizi bulacaksınız. Sokak stili seviyorsanız siyah deri ceket ile beyaz gömleğin uyumu tam size göre.

Beyaz gömlek ile tulumun harika etkisi

Daha önce beyaz gömlek ile tulumu bir arada denemediyseniz bu ikiliye mutlaka inceleyin. Kendi üzerinizde görmenizi öneririz. Bazı bayanlar gömleklerin tulumun içerisinde toplanmasından dolayı bu kombin den hoşlanmaktadır. Fakat badi formunda bir beyaz gömlek tercih ederseniz bu sorun kendiliğinden ortadan kalkacaktır

Comment here